Organy ochrony środowiska w Polsce i Unii Europejskiej Powiększ do pełnego rozmiaru

Organy ochrony środowiska w Polsce i Unii Europejskiej

Diana Trzcińska, Natalia Tucholska, Marta Żurawik-Paszkowska (red.)

ISBN: 978-83-7865-524-4
Rok wydania: 2016
Format: A5

Książka jest pierwszą tego typu monografią na rynku. Porządkuje, opisuje i wyjaśnia problematykę ochrony środowiska, będąc cennym źródłem informacji nie tylko dla „profesjonalnych” prawników – adwokatów, radców prawnych, sędziów, ale także licznej rzeszy pracowników administracji publicznej – rządowej i samorządowej, którzy poszukują rozwiązań prawnych ze sfery ochrony środowiska. Szerokie ujęcie tematu proponowane przez autorów sprawia, że książkę można skierować też do adeptów prawa – studentów studiów, na których ochrona środowiska lub ochrona przyrody są wykładane, a także do przedsiębiorców poszukujących źródeł informacji o prawie ochrony środowiska.