Ćwiczenia i zabawy z przyborami dla dzieci w młodszym wieku szkolnym Powiększ do pełnego rozmiaru

Ćwiczenia i zabawy z przyborami dla dzieci w młodszym wieku szkolnym

Anna Nitecka-Walerych

ISBN: 978-83-7865-572-5
Rok wydania: 2017
Format: 160 x 220 mm

Książka zawiera propozycje zabaw i ćwiczeń z przyborami skierowane przede wszystkim do dzieci w młodszym wieku szkolnym, jednakże nie tylko. Przedstawione w niej aktywności, po niewielkich modyfikacjach można wykorzystywać podczas zajęć ruchowych z dziećmi w innych kategoriach wiekowych, na przykład z przedszkolakami, ale również z młodzieżą i dorosłymi.

Książka jest podręcznikiem przeznaczonym przede wszystkim dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, kwalifikowanych nauczycieli wychowania fizycznego, jak również dla nauczycieli pracujących w przedszkolach i wszystkich tych osób, które prowadzą zajęcia ruchowe z dziećmi, np. animatorów sportu. Zawarte w niej propozycje ćwiczeń i zabaw mogą być z sukcesem wykorzystywane w szkołach i przedszkolach w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, na koloniach, podczas obligatoryjnych zajęć ruchowych, a także podczas zajęć wolnych, świetlicowych i festynów sportowo-rekreacyjnych.