Przewodnik do ćwiczeń z biochemiczno-biofizycznych podstaw rozwoju roślin Powiększ do pełnego rozmiaru

Przewodnik do ćwiczeń z biochemiczno-biofizycznych podstaw rozwoju roślin

Antoni Banaś, Katarzyna Jasienicka-Gazarkiewicz, Kamil Demski

ISBN: 978-83-7865-558-9
Rok wydania: 2017
Format: B5

Przewodnik do ćwiczeń z biochemiczno-biofizycznych podstaw rozwoju roślin (wersja dwujęzyczna) przygotowany został z myślą o studentach biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, może być jednak przydatny również dla studentów innych kierunków studiów przyrodniczych. Omówiono w nim doświadczenia eksperymentalne demonstrujące różne procesy związane z rozwojem roślin. Doświadczenia te obejmują wybrane zagadnienia z biochemii, fizjologii i cytologii roślin. Opis każdego doświadczenia poprzedzony został zwięzłym wstępem teoretycznym.